D-Games
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

D-Games

Download Free PC Games
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ανεκδοτα

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kostantin

kostantin


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 17
Localisation : Ροδος
Registration date : 24/06/2007

Ανεκδοτα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ανεκδοτα   Ανεκδοτα Icon_minitime7/7/2007, 9:53 pm

Ανεκδοτα

Εδω θα λεμε ανεκδοτα

Χτυπάει το τηλέφωνο του πρωθυπουργου και στην άλλη γραµµή είναι ο Μπους.
Του λέει:
"Ρε φίλε µου Κώστα, έχω ένα πρόβληµα. Χτες βράδυ πήρε φωτιά και κάηκε το µεγαλύτερο εργοστάσιο παραγωγής προφυλακτικών και έχουµε µείνει χωρίς προφυλακτικά. Μπορείς σε παρακαλώ να µας στείλετε ένα εκατοµµύριο σε πέντε µέρες;
"Φυσικά" - του λέει ο δικος µας- "αυτό δεν είναι πρόβληµα! Θέλετε τίποτα το ξεχωριστό;" τον ρωτάει.
"Ναι, θέλω να είναι στα χρώµατα της αµερικάνικης σηµαίας: µπλε, κόκκινο και άσπρες. Να είναι τουλάχιστον 30 εκατοστά µακριές και να έχουν διάµετρο 6 εκατοστά".
"Εντάξει Τζορτζ, κανένα πρόβληµα. Σε πέντε µέρες θα τις έχεις".
Παίρνει τηλέφωνο ο πρωθυπουργος έναν εργοστασιάρχη που έχει παραγωγή προφυλακτικών και του δίνει την εντολή για την δουλειά.
"Υπάρχουν τίποτα ιδιαιτερότητες;" τον ρωτάει ο εργοστασιάρχης.
"Ναι", του λέει ο Κωστακης, "πρέπει να είναι µπλε, κόκκινες και άσπρες, να είναι τριάντα εκατοστά µάκρος και να έχουν διάµετρο έξι εκατοστά".
"Κανένα πρόβληµα" του λέει αυτός. "Τίποτε άλλο;"
"Ναι, κάνε µου σε παρακαλώ το χατίρι και τύπωσε επάνω στα κουτιά: Made in Greece - Size: SMALL"





Παντρεύεται ο Γιωρίκας την Σουμέλα και μετά από το γλέντι, αποσύρονται οι δυο τους στο δωμάτιο τους για τα σχετικά.
Όλα κυλάνε όμορφα και ωραία, ο Γιωρίκας το μεσημέρι της επομένης ημέρας συζητάει τα σχετικά με τους φίλους του. Το ίδιο βράδυ πηγαίνει ξανά στο δωμάτιο του με την Σουμέλα για να περάσει τις ίδιες αξέχαστες στιγμές. Μέσα στην ησυχία της νύχτας ακούγεται ένας πυροβολισμός στο σπίτι του και αμέσως μαζεύτηκε όλο το χωριό και μαζί και οι φίλοι του.
- "Τι έγινε ρε Γιωρίκα", τον ρώτησαν αναστατωμένοι οι φίλοι του και αυτός απαντά:
- "Την σκότωσα την π... και καλά της έκανα."
- "Καλά ρε, γιατί τι σου έκανε;", τον ρωτούν.
- "Δεν ήταν παρθένα," τους απαντά.
- "Και γιατί δεν την σκότωσες εχθές το βράδυ;", τον ρωτάει ένας φίλος του.
- "Εχθές το βράδυ ήτανε, σήμερα δεν ήτανε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ανεκδοτα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
D-Games :: Συζητήσεις :: Γενικές Συζητήσεις-
Μετάβαση σε: